logo

ostatni dzwonek

gru 18

Weekend, zapewne jak większości z Was, upłynął mi na pakowaniu prezentów i buszowaniu po sieci w poszukiwaniu tych ostatnich (tzw. „wykończeniówka” :)). Najciekawsza wydała mi się oferta poniższych sklepów i galerii:

Jakie strony dorzucilibyście do tej listy?

blog tygodnia: tydzień 18

gru 17

Część z Was z pewnością kojarzy magazyn „Lawendowy Dom”. Jest to prawdziwa perełka, absolutnie każda jego strona zachwyca przepięknymi zdjęciami oraz niebanalnym, perfekcyjnym składem i oprawą graficzną. Linki do wydań tego darmowego internetowego magazynu znajdziecie na blogu Lawendowego Domu. A na blogu – oczywiście – jeszcze więcej zdjęć, przepisów i innych ciekawostek.

http://lawendowydom.blogspot.com

nowości

gru 16

Wczoraj uzupełniłam stany magazynowe niektórych produktów, między innymi wieszaków na biżuterię. Pojawiło się również kilka nowości:

Jest to ostatnia dostawa przed Świętami, chyba, że zdążą jeszcze dolecieć wisiorki :).

Pojutrze natomiast losowanie facebookowego candy :):

pomysły na prezent

gru 15

przedświątecznie

gru 14

Wczoraj, całkiem nieświadomie, przechwyciłam od listonosza prezent, który miał trafić pod choinkę – kalendarz Przyjaciółki z 1960 roku:

Jest w nim wszystko: powtórka z historii, porady kosmetyczne, przestrogi dla rodziców, (…) pasożyty agrestu, antykoncepcja, wykrój garsonki, reaktor atomowy „Ewa” a nawet tutorial na lampowy abażur :). Myślę, że znalazłam kolejny tytuł, w którym topić będę pieniądze. Jeśli szukacie niedrogiego upominku z przymrużeniem oka do dorzucenia do paczki – polecam wizytę na allegro. :).

Pozostając w temacie przedświątecznych inspiracji – zapraszam na sklepowy profil na facebooku – odliczamy dni do Wigilii :).

LINKwithlove